21 Black Jack
Oyun Hakkında :

21 Black Jack Oyunu ,Black Jack'in bazı kurallarını paylaşan stratejik bir kart oyunudur. Ancak yavaş tempolu Black Jack'in aksine, hedef 2 deste kartını tamamlamak zorunda kalırken mevcut 4 yuvada kartları mümkün olduğunca hızlı bir şekilde toplamaktır. Güzel bir iskambil oyunu. Kullandığınız kartlar ve çöpe attığınız kartlar hakkında dikkatlice düşünün, bilmeden önce seçeneklerin tükendiğini göreceksiniz. Basit bir görev gibi görünüyor, ancak ileriyi düşünüp hangi kartların daha önce oynandığını hatırlıyor musunuz? Her yuvadaki kartları 21'e birleştirin.

21 Black Jack Oyunu , Sadece 2 kartla (Black Jack) 21 yaparak daha fazla puan kazanın veya 5 ile 21 arasında kart birleştirerek 21 Blitz kazanın! Her yuvanın toplamının 21'i geçmesine izin verilmez. çektiğinizde, bu kartı atmanız veya bunun yerine jokeri kullanmanız gereken yere koyamazsınız. Oynamak için deste başına bir Joker alırsınız.

21 Black Jack Oyunu, Joker herhangi bir slotu 21 ile birleştiriyor! Sert istiflerden kurtulmak için veya sıkıştığınız zaman kullanın. Her yuvadaki kartları 21'e birleştirin. Sadece 2 kartla (Black Jack) 21 yaparak daha fazla puan kazanın veya 5 ile 21 arasında kart birleştirerek 21 Blitz kazanın! Her yuvanın toplamının 21'i geçmesine izin verilmez. çektiğinizde, bu kartı atmanız veya bunun yerine jokeri kullanmanız gereken yere koyamazsınız. Oynamak için deste başına bir Joker alırsınız. Joker herhangi bir slotu 21 ile birleştiriyor! Sert istiflerden kurtulmak için veya sıkıştığınız zaman kullanın.

OYUNA YORUM YAPIN

Email ve kişisel bilgilerinizi gizli tutacağız.