Para Kaçakçıları
Oyun Hakkında :

Para Kaçakçıları oyunu , Kaçakçıları çıkarın, olabildiğince çok para çalın, güvenlik tarafından yakalanmayın ve çıkışa güvenli bir şekilde ulaşın. Dünya çapındaki oyuncuların bu inanılmaz Money Movers Maker oyununda yaptıkları binlerce eşsiz seviyenin tadını çıkarın! İyi eğlenceler! Her iki suçlunun da sağa veya sola hareket etmesini veya zıplamasını sağlamak için klavyeyi kullanın. Aralarında geçiş yapmak ve eylemleri gerçekleştirmek için ekran düğmelerini kullanın.

Dünyaca ünlü bir oyun olan Para kaçakçıları oyunu oynaması keyifli ve aksiyon dolu bir oyun. Oyun iki kişilik bir oyun. Dilerseniz yanlız da oynayabilirsiniz. İki kaçakçıyı da kontrol edebilirsiniz. Ama yanınızda oyunu oynayabileceğiniz bir arkadaşınız var ise eğer oyun daha eğlenceli bir hale geliyor. Para Kaçakçıları , Oyunda paraları yakalanmadan kaçırmak zorundasınız. Eğer güvenlik görevlililerine yakalanırsanız hapsi boylarsınız. Hapse girmemek ve diğer bölümlere geçmek istiyorsanız radarlara dikkat edin. Radarlar sizi yakalarsa hemen güvenlik görevlisine haber verecektir. Güvenlik görevliside sizi yakalayacaktır.

Para Kaçakçıları , Bir noktadan bir noktaya geçmek için gerekli alan gizli yönergeleri iyi takip edin. Asansör çalıştırma kolları , gizli kapıları açmak için anahtarlar , dedektörler ve tüm gizli öğeler. Bunları iyi analiz ederseniz oyunda başarılı olursunuz. Para Kaçakçıları oyunu birden fazla versiyonu olan bir oyundur. Sitemizde diğer versiyonlarını da Macera Oyunları kategorisinde ve İki kişilik oyunlar kategorisinde bulabilirsiniz.

OYUNA YORUM YAPIN

Email ve kişisel bilgilerinizi gizli tutacağız.